Eurosport programma

08:30 World Cup in Flachau, Austria
09:00 World Cup in Flachau, Austria
09:30 Snooker
11:30 Masters, Qatar
12:00 Nordic Combined
12:30 Biathlon
13:30 Biathlon
14:30 World Cup in Oberhof, Germany
15:05 World Cup in Antholz, Italy
16:55 World Cup in Flachau, Austria
17:40 World Cup in Flachau, Austria
18:30 News
18:35 Nordic Combined
19:20 Nordic Combined
19:50 Nordic Combined
20:35 Nordic Combined
21:05 News
21:10 Nordic Combined
21:40 World Cup in Zakopane, Poland
22:10 Biathlon

Eurosport 2 programma

08:30 World Tour, Belgium
10:00 World Cup in Oberhof, Germany
11:00 World Cup in Oberhof, Germany
11:45 World Cup in Oberhof, Germany
12:15 World Cup in Zakopane, Poland
13:00 in London, United Kingdom
14:30 Masters, Qatar
15:00 Oberhof | 2nd run_SINGLES_Men
15:30 Oberhof | 2nd run_DOUBLES_.
16:00 Oberhof | 1st run_SINGLES_Women
17:00 Oberhof | 2nd run_SINGLES_Women
18:00 in London, United Kingdom
20:20 Eurosport News
20:25 World Cup in Antholz, Italy
21:55 Eurosport News
22:00 PGA Tour in La Quinta, USA

Extreme Sports programma

08:35 Blue World
09:00 Action Sports World
09:55 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
10:20 Nomads Seeking Adventure
10:50 X Games - Minneapolis
11:40 Nitro Circus Live
12:00 Dumball: Idiots In India
12:25 Drift Style
12:55 X Games Heroes
13:20 Facing Waves
13:40 Liquid Edge
14:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
14:55 Nitro World Games: All Access
15:20 Nomads Seeking Adventure
15:50 Nitro Circus Live
16:10 X Games - Minneapolis
17:00 Facing Waves
17:25 Action Sports World
18:15 Blue World
18:45 Facing Waves
19:05 X Games Heroes
19:30 Blue World
19:55 Beyond The Beaten Path
20:45 Blue World
21:10 Blue World
21:35 Liquid Edge
22:25 Epic Trails
22:50 X Games - Minneapolis

Sportacentrs programma

10:45 Optibet hokeja līga
13:30 Optibet hokeja līga
16:15 Raidījums "VeseLīga"
16:45 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem
19:30 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem
22:15 Sporta sarunu šovs "eXi"


★ Mani TV kanāli:

Latviešu tv: LTV1 | LTV7 | TV3 Life | TV3 | TV6 | TV3 Mini | RE:TV | TV Kurzeme | Riga TV24 |
Mūzikas tv: VH1 Classic Euro | VH1 Classic | MTV Dance | MTV2 |
Sporta tv: Eurosport | Eurosport 2 | Extreme Sports | Sportacentrs |
Bērnu tv: Nickelodeon | Disney Channel | Playhouse Disney | Toon Disney | Karusel |
Krievu tv: Kanāls | TV3+ | Baltija | Мир | РТB International | РОССИЯ | АВТО+ | СТС Балтия |
Kino tv: TV1000 | TV1000 Premium | TCM | Hallmark |
Ziņu tv: CNN | Bloomberg | BBC World | FRANCE 24 | TV5 Monde Europe | Arirang TV |
Zinātnes tv: Discovery World | Discovery Science | Travel | Sailing Channel |