TV3 Mini programma

Programmas arhīvs Pirmdiena 03 Otrdiena 04 Trešdiena 05 Ceturtdien 06

Piektdiena, 23.09.2022.
23:25 Sapņu štābiņi
23:55 Inspektori
00:20 Inspektori
00:50 TV3 Mini nakts mūzika. Čuči saldi!
05:00 TV3 Mini nakts mūzika. Čuči saldi!
06:00 Polo
06:10 Polo
06:15 Polo
06:20 Buba 3
06:25 Buba 3
06:30 Buba 3
06:35 Buba 3
06:45 Buba 3
06:50 Buba 3
06:55 Buba 3
07:00 Buba 3
07:05 Buba 3
07:10 Buba 3
07:25 Mazais pūķis Kokosrieksts
07:35 Mazais pūķis Kokosrieksts
07:50 Mazais pūķis Kokosrieksts
08:00 Mazais pūķis Kokosrieksts
08:20 Radošā galaktika
09:05 Enčantimals: Savvaļas zemes stāsti
09:15 Enčantimals: Savvaļas zemes stāsti
09:30 Enčantimals: Savvaļas zemes stāsti
09:40 Enčantimals: Savvaļas zemes stāsti
09:55 Buba 3
10:05 Buba 3
10:10 Buba 3
10:15 Buba 3
10:20 Buba 3
10:25 Buba 3
10:30 Buba 3
10:35 Buba 3
10:40 Buba 3
10:45 Buba 3
10:55 Mazais pūķis Kokosrieksts
11:05 Mazais pūķis Kokosrieksts
11:25 Mazais pūķis Kokosrieksts 2
11:35 Mazais pūķis Kokosrieksts 2
12:00 Mazais pūķis Kokosrieksts 2
12:10 Radošā galaktika
12:40 Makss Stīls 3
13:10 Makss Stīls 3
13:30 Bena desmitnieks
13:45 Bena desmitnieks
14:00 Bena desmitnieks
14:10 Bena desmitnieks
14:30 Enčantimals: Savvaļas zemes stāsti
14:35 Enčantimals: Savvaļas zemes stāsti
14:50 Enčantimals: Savvaļas zemes stāsti
15:00 Enčantimals: Savvaļas zemes stāsti
15:15 Lūpdidū
15:25 Lūpdidū
15:30 Lūpdidū
15:35 Lūpdidū
15:45 Lūpdidū
15:55 Lūpdidū
16:00 Lūpdidū
16:15 Pilna māja 2
16:45 Pilna māja 2
17:15 Brīnumspalva
19:10 Sapņu štābiņi
19:45 Pilna māja 2
20:15 Pilna māja 2
20:45 Inspektori
21:10 Inspektori
21:30 Bena desmitnieks
21:45 Bena desmitnieks
22:00 Bena desmitnieks
22:10 Bena desmitnieks
22:25 Drosmīgie cīnītāji
22:35 Drosmīgie cīnītāji
22:55 Drosmīgie cīnītāji
23:05 Drosmīgie cīnītāji
23:25 Sapņu štābiņi
23:55 Inspektori
00:20 Inspektori


★ Mani TV kanāli:

Latviešu tv: LTV1 | LTV7 | TV3 Life | TV3 | TV6 | TV3 Mini | RE:TV | TV Kurzeme | Riga TV24 |
Mūzikas tv: VH1 Classic Euro | VH1 Classic | MTV Dance | MTV2 |
Sporta tv: Eurosport | Eurosport 2 | Extreme Sports | Sportacentrs |
Bērnu tv: Nickelodeon | Disney Channel | Playhouse Disney | Toon Disney | Karusel |
Krievu tv: Kanāls | TV3+ | Baltija | РТB International | РОССИЯ | АВТО+ | СТС Балтия |
Kino tv: TV1000 | TV1000 Premium | TCM | Hallmark |
Ziņu tv: CNN | Bloomberg | BBC World | FRANCE 24 | TV5 Monde Europe | Arirang TV |
Zinātnes tv: Discovery World | Discovery Science | Travel | Sailing Channel |