TV3 Mini programma

Programmas arhīvs Pirmdiena 04 Otrdiena 05 Trešdiena 06 Ceturtdien 07

Otrdiena, 21.03.2023.
23:00 Sapņu štābiņi
23:40 ASKIP: tiekamies skolā
23:50 ASKIP: tiekamies skolā
00:05 ASKIP: tiekamies skolā
00:20 ASKIP: tiekamies skolā
00:30 TV3 Mini nakts mūzika. Čuči saldi!
06:15 Tomass un draugi 24
06:20 Tomass un draugi 24
06:35 Tomass un draugi 24
06:53 Tomass un draugi 24
07:05 Tomass un draugi 24
07:20 Varoņi maskās
07:50 Varoņi maskās
08:15 Bārbija: Piedzīvojumi sapņu mājā
08:45 Bārbija: Piedzīvojumi sapņu mājā
09:10 Džungļu grāmata 2
09:20 Džungļu grāmata 2
09:30 Džungļu grāmata 2
09:45 Džungļu grāmata 2
10:00 Džungļu grāmata 2
10:15 Tomass un draugi 24
10:25 Tomass un draugi 24
10:40 Tomass un draugi 24
11:05 Kā tas top 2
11:10 Misters Meistars zīmē, līmē
11:30 Misters Meistars zīmē, līmē
12:00 Skineru puikas: zudušo noslēpumu sargi
12:25 Skineru puikas: zudušo noslēpumu sargi
12:55 Drosmīgie cīnītāji
13:05 Drosmīgie cīnītāji
13:20 Drosmīgie cīnītāji
13:35 Drosmīgie cīnītāji
13:45 Drosmīgie cīnītāji
14:00 Sapņu štābiņi
14:30 Bārbija: Piedzīvojumi sapņu mājā
15:00 Bārbija: Piedzīvojumi sapņu mājā
15:25 Džungļu grāmata 2
15:35 Džungļu grāmata 2
15:47 Džungļu grāmata 2
16:05 Džungļu grāmata 2
16:15 Džungļu grāmata 2
16:25 Pilna māja 4
16:55 Pilna māja 4
17:25 Tomass un draugi 24
17:35 Tomass un draugi 24
17:50 Tomass un draugi 24
18:20 Varoņi maskās
18:45 Varoņi maskās
19:15 Misters Meistars zīmē, līmē
19:35 Misters Meistars zīmē, līmē
20:00 Pilna māja 4
20:25 Pilna māja 4
20:55 Soniks
21:05 Soniks
21:25 Soniks
21:35 Soniks
21:55 Drosmīgie cīnītāji
22:03 Drosmīgie cīnītāji
22:20 Drosmīgie cīnītāji
22:30 Drosmīgie cīnītāji
22:45 Drosmīgie cīnītāji
23:00 Sapņu štābiņi
23:40 ASKIP: tiekamies skolā
23:50 ASKIP: tiekamies skolā
00:05 ASKIP: tiekamies skolā
00:20 ASKIP: tiekamies skolā
00:30 TV3 Mini nakts mūzika. Čuči saldi!


★ Mani TV kanāli:

Latviešu tv: LTV1 | LTV7 | TV3 Life | TV3 | TV6 | TV3 Mini | RE:TV | TV Kurzeme | Riga TV24 |
Mūzikas tv: VH1 Classic Euro | VH1 Classic | MTV Dance | MTV2 |
Sporta tv: Eurosport | Eurosport 2 | Extreme Sports | Sportacentrs |
Bērnu tv: Nickelodeon | Disney Channel | Playhouse Disney | Toon Disney | Karusel |
Krievu tv: Kanāls | TV3+ | Baltija | РТB International | РОССИЯ | АВТО+ | СТС Балтия |
Kino tv: TV1000 | TV1000 Premium | TCM | Hallmark |
Ziņu tv: CNN | Bloomberg | BBC World | FRANCE 24 | TV5 Monde Europe | Arirang TV |
Zinātnes tv: Discovery World | Discovery Science | Travel | Sailing Channel |