Eurosport programma

15:00 ,
16:30 ,
18:00 Tour of Spain
20:00 You say we play
23:00 Olympic Games:
00:00 Formula E: FIA Championship in Monaco, Monaco
00:30 Wtcr, Japan
01:00 Wtcr in Suzuka, Japan
01:30 Wtcr in Suzuka, Japan
02:00 Wtcr in Suzuka, Japan
02:30 THE PLAYERS Championship in Llandudno, Great Britain
03:15 THE PLAYERS Championship in Llandudno, Great Britain
04:00 THE PLAYERS Championship in Llandudno, Great Britain

Eurosport 2 programma

15:00 Roland-Garros in Paris
17:00 You say we play
20:00 THE PLAYERS Championship in Llandudno, Great Britain
21:00 THE PLAYERS Championship in Llandudno, Great Britain
22:00 THE PLAYERS Championship in Llandudno, Great Britain
00:00 Olympic Games: Legends Live On
00:30 Olympic Games: Legends Live On
01:00 Olympic Games: Legends Live On
01:30 Olympic Games:
02:30 FIM Endurance World Championship in Le Mans, France
04:00 You say we play

Extreme Sports programma

14:05 X Games
14:55 Action Sports World
15:45 Epic Trails
16:10 Nitro Circus: Crazy Train
17:00 Sports Adventure
17:25 X-traordinary
17:50 Fantasy Factory
18:15 Nitro Circus Live
18:40 Fantasy Factory
19:05 Nomads Seeking Adventure
19:35 The Ultimate Ride
20:20 Now Boarding
20:45 Now Boarding
21:10 X Games
22:00 Fighting Fit
22:55 Rumble & Hum
23:40 Action Sports World
00:30 Now Boarding
00:55 Now Boarding
01:20 Nomads Seeking Adventure
01:50 Action Sports World
02:40 Sports Adventure
03:05 Blue World
03:35 Epic Trails
04:00 Drift Style
04:30 Facing Waves
04:55 X Games

NASN EU programma

15:00 A Box Came to Brooklyn
15:30 New Voices in an Old Flower
16:40 Sunrise
18:15 The Quiet Man
20:20 Let's Blame It On Judas
22:00 Viridiana
23:30 Raul
00:45 Two Women
02:25 More Than Two Hours
02:40 Richard's Wedding
04:10 Solaris

ESPN Sport programma

15:00 North Sea Jazz Club: Marnix Busstra Band
15:45 Wynton in the South Bank Show
16:41 Bixiga 70 – BIRD 2019
17:58 Pitchfork Music Festival: Run the Jewels
18:49 DJAZZ Portrait
18:55 Reckless Smile: Sazz Leonore
19:46 Belgium Sessions: Hijaz
21:00 Seine Sessions
21:33 DJAZZ Portrait
21:40 DJAZZ Portrait
22:00 The Definitive Collection: Duke Ellington
22:42 Soul & Jazz LIVE!
23:34 Lucia Cadotsch: Speak Low – November Music
01:00 DJAZZ Portrait
01:18 Mike Stern & Didier Lockwood: Jazz à Vienne
02:19 Erroll Garner: Belgium 1963
03:22 TorTube
03:54 Miriam Makeba Live at Estival Lugano 1985
04:33 Joel Hierrezuelo – Zapateo Suite

Sportacentrs programma

14:20 "Tava klase"
14:40 "Tava klase"
15:00 "Tava klase"
15:20 "Tava klase"
15:40 "Tava klase"
16:00 "Tava klase"
16:20 "Tava klase"
16:40 "Tava klase"
17:15 Cīņas sporta šovs "Synottip Fight Club"
20:00 Raidījums "Futbolbumbas". 2020. gada 1. epizode
20:45 Raidījums "VeseLīga"
21:15 Sporta raidījums "eXi"
23:00 Jaunums! "Ārpus kadra". Sportacentrs.com podkāsts par un ap sportu